Hotel Jesenice

V nejbližším okolí je možnost ubytování v několika smluvních hotelech Golfového klubu Podbořánky. Najdete v nich nejen možnost pohodlného ubytování a výtečné kuchyně, ale i nabídku cenově výhodných fee na našem hřišti.

 

Hotel Jesenice

www.hotel-jesenice.cz

Asi 5 km od Podbořánek na břehu Jesenické přehrady najdete hotel Jesenice, který je hlavním partnerem Golf Clubu Podbořánky. Obec Jesenice leží 20 km západně od Rakovníka, v západním cípu středočeského kraje, v blízkosti velkých měst: Prahy (80 km), Plzně (55 km), Mostu (60 km) a K.Varů (50 km). První zmínky o původním městečku sahají až do 14.st. a v současné době je Jesenice centrem přirozené rekreační oblasti, nabízející turistům velké množství rybníků, rozsáhlé komplexy lesů bohatých na borůvky a houby, řadu stezek a cyklistických tras a zájemcům o historii mnoho kulturních památek.
Hotel nabízí celou škálu služeb pro pasivní i aktivní odpočinek a dále výborné podmínky a prostory pro konání firemních, společenských či kulturních akcí. Pro volné chvíle je hostům k dispozici tenisový kurt s umělým povrchem, posilovna, sauna, solárium,půjčovna horských kol, venkovní bazén, griloviště a další.