Povolení měřících přístrojů při hře

Možná jste zaregistrovali změnu v soutěžním řádu pro rok 2013, ČGF ve všech svých soutěžích a soutěžích započítávaných do žebříčků ČGF povolila použití měřicích zařízení. Možná si myslíte, že se Vás to netýká, ale od letošního roku se to týká i Klubových mistrovství hraných dvoukolově!   Na turnajích pořádané naším klubem byly měřící zařízení povoleny už nějakou dobu, nově nyní budou tedy povoleny i na klubových mistrovstvích.

 

Ne každé měřící zařízení ovšem splňuje podmínku použití. Pro správné pochopení,  které zařízení můžete opravdu použít, aniž by Vám hrozila diskvalifikace, si prohlédněte zjednodušené schéma vytvořené pravidlovým guru ČGF Daliborem Procházkou, případně doplňujícím vysvětlením na stránkách ČGF zde . Hlavně majitelé chytrých mobilní telefonů s aplikací pro GPS měření by si měli pozorně přečíst jestli ho opravdu můžou použít!

Pro členy GC Podbořánky máme nabídku společnosti Garmin-logo-150x59 na slevu 500 Kč do konce března na všechny golfové modely Approach, které splňují podmínky použití  při hře. Slevu můžete uplatnit zde: Michal Gabor 606 219 111, michal.gabor@garmin.cz .

DMD-Schema-v1-GPS

 

 

 

Přejít nahoru