Reprezentace klubu 2023

Ženy z Golfového klubu Podbořánky vítězí ve 2. lize
O víkendu se konaly golfové ligové soutěže. Naši muži hráli v Beřovicích 1. ligu Vladimír Gregor, Viktor Kepka, Viktor Kepka ml., Štěpán Kepka, David Zuska, Martin Zimerman a Jan Unatinský obsadili po dobrých výkonech 6. místo z 12ti mužstev.
Ženy hrály na Barboře 2. ligu, kde nasadily 2 teamy. Team A ve složení Diana a Martina Najmonová, Daniela Vaníkova a Lucie Svěráková zvítězily s náskokem 14ti ran před klubem GC Bitozeves v konkurenci 8mi klubů. Team B: Kateřina Zusková, Simona Najmonová, Lenka Holzbauerová, Alena Čapková, Monika a Monika Kalousovi a Johanka Černá skončily na 6. místě.
Polovinu našich ligových hráčů a hráček jsme vychovaly v TCM (tréninkovém centru mládeže). Kluci hrají 1. ligu mužů, dívky 2. ligu žen, dále máme družstva do 14ti let, do 16ti let smíšené, a družstva dívek do 18ti let a chlapců do 18ti let, všechny teamy se účastní mistrovství ČR družstev. Pod vedením Vladimíra Gregora člena PGA, se může stát i vaše dítě golfovým hráčem. Přijďte se podívat na tréninky každou středu v 17.00, kde trénují děti od 5 do 18ti let všech výkonnostních kategorií. Tréninky máme 3× týdně, golfové vybavení zapůjčíme, zkušební 2 tréninky jsou zdarma. Těšíme se na vás i vaše mladé golfisty.

(1) Junior Golf Club Podbořánky | Zihle | Facebook